26. aukció
Irányi Iritz Sándor (1890-1975) Akt tájban (Fürdőzés után)
161

Irányi Iritz Sándor (1890-1975)

Akt tájban (Fürdőzés után)

Olaj, papírlemez, 36,5x48,5 cm
Jelezve jobbra lent: Irányi Iritz S.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft