6. aukció
Vaszary János tengerpart strandkép nyár
88

Akt tengerparton, 1938

Olaj, vászon, 47x62 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft

Reprodukálva: Petrovics Elek – Kárpáti Aurél: Vaszary. Bp. 1941. 72. o. (a magyar kiadásban 1938-as, az 1946-os angol kiadásban 1934-es évszámmal közölve – stiláris alapon az 1941-es magyar kiadás évszáma tekinthető mérvadónak)

163

Mistinguette

Kikiáltási ár: 950 000 Ft