13. aukció
Móricz Margit (1912-1984) Akt tükör előtt, 1963
112

Móricz Margit (1912-1984)

Akt tükör előtt, 1963

Tempera, vászon, 90x120 cm
Jelezve jobbra lent: Móricz 63
Kikiáltási ár: 850 000 Ft