A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Gábor Jenő (1893-1968) Akt viadukttal, 1923
23

Gábor Jenő (1893-1968)

Akt viadukttal, 1923

Olaj, vászon, 50,5x83 cm
Jelezve balra fent: Gábor J. 1923