57. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Akt vízparton
107

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Akt vízparton

Olaj, vászon, 50x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft