7. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Akt vízparton (Merengő I.), 1937
35

Bernáth Aurél (1895-1982)

Akt vízparton (Merengő I.), 1937

Olaj, vászon, 111x81 cm
Jelezve jobbra lent: B.A.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Oeuvre katalógus száma: 1937/3

Proveniencia: A Novi Sad-i plébános, majd ugyanott Szabó György tulajdonában