43. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Akt vörös drapéria előtt, 1926
162

Jándi Dávid (1893-1944)

Akt vörös drapéria előtt, 1926

Olaj, vászon, 68,5x55,5 cm
Jelezve jobbra fent: Jándi D. 926.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 000 000 Ft