12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Braun András kortárs aukció
86

Braun András (1967-2015)

Aktedron, 2007

Olaj, akril, vászon, 120 x 120 cm
Jelezve hátoldalon: 2007 Braun András 120 olaj, akril, vászon "AKTERDON"
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Nincs több titok – No more secret! Gerő László nemzetközi kortárs művészeti gyűjteménye, MűvészetMalom, FMC Szentendre, 2018. április 8. – szeptember 9., 39. o.