25. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Aktok
128

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Aktok

Tus, akvarell, papír, 28x39 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai Dutkáné őnagyságának igaz tisztelettel
Kikiáltási ár: 440 000 Ft