Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Aktok a szabadban, 1907-1909 között
1

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Aktok a szabadban, 1907-1909 között

Olaj, vászon, 114x92
Jelezve jobbra középen: Guillome Perlrott Csaba