41. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Aktok a szabadban, 1910-es évek második fele
40

Kádár Béla (1877-1956)

Aktok a szabadban, 1910-es évek második fele

Olaj, papírlemez, 73,5x99 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 7 500 000 Ft