14. aukció
Mund Hugó (1892-1962) Aktok a szabadban, 1920 körül
59

Mund Hugó (1892-1962)

Aktok a szabadban, 1920 körül

Olaj, karton, 40x32 cm
Jelezve jobbra lent: Mund
Kikiáltási ár: 440 000 Ft

Reprodukálva: Bajkay Éva – Murádin Jenő: Dömötör Gizella, Mund Hugó, Nagybánya Könyvek – sorozat, MissionArt Galéria, Miskolc, 1996., 123. oldal