55. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Aktok a szabadban
196

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Aktok a szabadban

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft