23. aukció
Mund Hugó (1892-1962) Aktok a szabadban
135

Mund Hugó (1892-1962)

Aktok a szabadban

Olaj, papírlemez, 39,5x32,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mund
Kikiáltási ár: 420 000 Ft

Reprodukálva: Bajkay Éva – Muridán Jenő: Dömötör Gizella, Mund Hugó, Miskolc, MissionArt Galéria, M. III. kép