33. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Aktok amfórával, 1928
157

Klie Zoltán (1897-1992)

Aktok amfórával, 1928

Olaj, papír papírlemezen, 80x100 cm
Jelezve középen lent: Klie Z. 928
Kikiáltási ár: 550 000 Ft