68. Aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Aktok gyümölccsel, 1932
141

Schönberger Armand (1885-1974)

Aktok gyümölccsel, 1932

Olaj, vászon, 79 x 69 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A. 1932.
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft

51

Család, 1928

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft