38. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Aktok (Jelenet)
24

Kádár Béla (1877-1956)

Aktok (Jelenet)

Olaj, karton, 35x51,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft