74. Téli aukció
Kádár Béla Árkádia
144

Kádár Béla (1877-1956)

Aktok lovakkal

Olaj, vászon, 63 x 93 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft