47. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Aktok maszkkal
43

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Aktok maszkkal

Akvarell, lavírozott tus, papír, 28,5x39 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai Dutkáné Őnagyságának igaz tisztelettel
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

14

Vízparti alkony

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
40

Vitorlások

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft