49. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Aktok műteremben
78

Járitz Józsa (1893-1986)

Aktok műteremben

Olaj, vászon, 75,5x62 cm
Jelezve jobbra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft