65. aukció (2020. december)
Klie Zoltán (1897-1992) Aktok szabadban
103

Klie Zoltán (1897-1992)

Aktok szabadban

Olaj, vászon, 50,5x61,5 cm
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ II. Fiumei Nemzetközi Kiállítás, 1927.