25. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Aktok tájban
98

Jándi Dávid (1893-1944)

Aktok tájban

Olaj, papírlemez, 32x45 cm
Jelezve jobbra fent: Jándi
Kikiáltási ár: 340 000 Ft