45. aukció
Miguel, Benzo (1879-1966) Aktok tájban
135

Miguel, Benzo (1879-1966)

Aktok tájban

Olaj, vászon, 101x169,5 cm
Jelezve jobbra lent: M Benzo Firenze
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft