1. aukció
Lévay Lajos (1895-?) Aktok tájban
103

Lévay Lajos (1895-?)

Aktok tájban

Olaj, vászon, 88x116 cm
Jelezve balra lent: Lévay
Kikiáltási ár: 240 000 Ft