A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Tihanyi Lajos aktok
67

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Aktok (Táncoló aktok, Aktok szabadban) 1907 körül

Olaj, vászon, 54x48 cm