13. aukció
Tihanyi Lajos aktkompozíció
64

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Aktos kompozíció, 1911-12

Olaj, vászon, 119x90 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi L. 1911-12
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft

Proveniencia: 1936-tól Alexander Korda tulajdonában, London

Reprodukálva: Majoros Valéria Vanília: Tihanyi Lajos írásai és dokumentumok, Monument Art, 2002, 19. kép

146

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Álló női akt, 1912

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
184

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Fiatal lány portréja, 1916

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft