56. aukció (2017 október)
Csernus Tibor (1927-2007) Akttanulmány, 1984
66

Csernus Tibor (1927-2007)

Akttanulmány, 1984

Olaj, vászon, 55x46,5 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1984.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
Galerie Cloude Bernard, Párizs, 1984.

Csernus Tibor. Szerk.: Varga Zsuzsa, Dürer Nyomda és Kiadó, Gyula, 2000. 56. kép