Kortárs aukció
Orosz Gellért (1919-2002) Akvárium
25

Orosz Gellért (1919-2002)

Akvárium

Olaj, vászon, 40,5x50,5 cm
Hátoldalon: Orosz Balázs attesztje
Kikiáltási ár: 420 000 Ft