54. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Alak, 1963 körül
197

Réth Alfréd (1884-1966)

Alak, 1963 körül

Olaj, kollázs,vászon, 46,5x38 cm
Jelezve jobbra lent: A. Réth.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 251.
In: Cserba Júlia, Kopeczky Csaba, Makláry Kálmán, Passuth Krisztina: Alfred Reth 1884-1966.
Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2003.

– Cserba Júlia, Kopeczky Csaba, Makláry Kálmán, Passuth Kriszti