60. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Alak idilli tájban
122

Markó Károly, Id. 1793-1860

Alak idilli tájban

Olaj, vászon, 19,5x23,5 cm
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft