39. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Alak tájban
143

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Alak tájban

Olaj, karton, 36,5x25 cm
Jelezve balra lent: MT
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva: László Vargart 1. árverés, 86. tétel