31. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Alakok, 1962
88

Réth Alfréd (1884-1966)

Alakok, 1962

Olaj, kollázs, homok, papír, fa, 80,5x65 cm
Jelezve jobbra lent: A. Reth 62
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft