Kortárs aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Alakok, 1973
16

Barcsay Jenő (1900-1988)

Alakok, 1973

Olaj, vászon, 30,5x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: 1973 Barcsay
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft