74. Téli aukció
Schéner Mihály alakok
104

Schéner Mihály (1923-2009)

Alakok, 1974

Olaj, farost, 100,5 x 74 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner
Jelezve jobbra fent: Leona Burleska 1974 Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft