61. aukció
Krón Jenő (1882-1974) Alakok
146

Krón Jenő (1882-1974)

Alakok

Litográfia, papír, 48x30 cm
Jelezve jobbra lent: Krón Jenő Jelezve balra lent: 4-35. Erhabenes Bewusstsein, zeitlose Macht! In der Kunst sich offenbart all deine Pracht.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft