60. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Alakok tájban, 1938
22

Márffy Ödön (1878-1959)

Alakok tájban, 1938

Akvarell, karton, 34x44 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön 1938
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

171

Márffy Ödön (1878-1959)

Csinszka

Kikiáltási ár: 280 000 Ft