Kortárs aukció 2019
Mulasics László (1954-2001) Alakváltozások ll., 2000
36

Mulasics László (1954-2001)

Alakváltozások ll., 2000

Olaj, viasz (enkausztika), vászon, 80x90 cm
Jelezve hátoldalon: Mulasics László Alakváltozások II. 2000. 80x90 cm
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Mulasics László. Várfok Galéria,  Budapest, 2000. október 5. – október 28.

KunstZürich, Zürich. 2002. március 15-18.

Egy szempillantás műve. Várfok Galéria,  Budapest, 2011. május 26. – június 18.

Kiállítva és reprodukálva:

Nincs több titok – No more secret!  Gerő László nemzetközi művészeti gyűjteménye.  MűvészetMalom, Szentendre, 2018. április 8. – szeptember 9., 42.

63

Mulasics László (1954-2001)

Cím nélkül, 1998

Kikiáltási ár: 260 000 Ft