39. aukció
Thorma János (1870-1937) Alamizsna
26

Thorma János (1870-1937)

Alamizsna

Olaj, vászon papírlemezen, 48,5x43 cm
Jelezve balra lent: Throma
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 500 000 Ft