26. aukció
Bakst, Leon Nikolayevich (1866-1924) Álarcos hölgy, 1910
25

Bakst, Leon Nikolayevich (1866-1924)

Álarcos hölgy, 1910

Akvarell, ceruza, pasztell, papír, 29x17 cm
Jelezve jobbra lent: Bakst 10
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft