45. aukció
Vaszary János Alassio tengerpart Olaszország strandkép École de Paris
187

Alassio-i tengerpart, 1933

Olaj, vászon, 52,5 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J. Alassio 933
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

14

Álló hátakt, 1910

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
30

Nő, virágos kalapban

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
103

Napsütötte rét, 1905

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
134

Lila virágok

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
158

Domboldal

Kikiáltási ár: 800 000 Ft