45. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Alassio-i tengerpart
171

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Alassio-i tengerpart

Olaj, fa, 47x33 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla Alassio
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Mű-Terem Galéria, 14. árverés, 26. tétel