14. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Alassio-i tengerpart
26

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Alassio-i tengerpart

Olaj, fa, 47x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla Alassio
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

30

Hazatérés

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
140

Vadvirágok

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
159

Naplemente

Kikiáltási ár: 750 000 Ft