Alexandriai vénusz, 1934
Olaj, vászon, 100 x 70 cm
Jelezve balra fent: Batthyány 1934
Kikiáltási ár: 13 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft
REPRODUKÁLVA:
– Cherchez la femme. Madonnák mondén miliőben. Magyar-Francia Galéria, Budapest, 2010, 5. kép