73. őszi aukció
Batthyány Gyula Vénusz
149

Batthyány Gyula (1887-1959)

Alexandriai vénusz, 1934

Olaj, vászon, 100 x 70 cm
Jelezve balra fent: Batthyány 1934
Kikiáltási ár: 13 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
– Cherchez la femme. Madonnák mondén miliőben. Magyar-Francia Galéria, Budapest, 2010, 5. kép