21. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Alexandriai Vénusz, 1934
106

Batthyány Gyula (1887-1959)

Alexandriai Vénusz, 1934

Olaj, vászon, 100x75 cm
Jelezve balra fent: Batthyány 934
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft