44. aukció
Tornyai János (1869-1936) Alföldi táj, 1907
142

Tornyai János (1869-1936)

Alföldi táj, 1907

Olaj, papírlemez, 35x31,5 cm
Jelezve középen lent: Tornyai 907
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 500 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 38. árverés, 316. tétel

PROVENIENCIA:
•korábban Völgyessy Ferenc gyűjteményében (1961)

KIÁLLÍTVA:
•Tornyai János emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest – Tornyai János Múzeum,