12. aukció
Tornyai János (1869-1936) Alföldi táj
137

Tornyai János (1869-1936)

Alföldi táj

Olaj, karton, 41,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 280 000 Ft