29. aukció
Tornyai János (1869-1936) Alföldi táj
62

Tornyai János (1869-1936)

Alföldi táj

Olaj, karton, 45x52 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 550 000 Ft