25. aukció
Edvi-Illés Aladár (1870-1958) Alföldi táj patakkal
160

Edvi-Illés Aladár (1870-1958)

Alföldi táj patakkal

Olaj, vászon, 60x88 cm
Jelezve balra lent: E Illés A
Kikiáltási ár: 360 000 Ft