11. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Alföldi táj
87

Fényes Adolf (1867-1945)

Alföldi táj

Olaj, fa, 27x40,5 cm
Jelezve balra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft