70. Őszi Aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Alice ágyban Ábrahámban, 1956
151

Bernáth Aurél (1895-1982)

Alice ágyban Ábrahámban, 1956

Pasztell, papír, 59,5 x 75 cm
Jelezve jobbra lent: BA. (ligatúrás)
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 1956/66
¦ egykor Dr. Szobor Albertné,
¦ majd Kis Tibor gyűjteményében
¦ Bernáth Aurél festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1956. október 19-23.; 1957. március 5. – május 1., (kat. sz. n., Ágyban címmel)
¦ Bernáth Aurél festőművész kiállítása, Budapest, Budapesti Történeti Múzeum Vármúzeum, 1972. szeptember – október, kat.: 65. (Ágyban címmel)
¦ Bernáth Aurél (1895-1982) emlékkiállítás, Budapest, Ernst Múzeum, 1985. március 21. – április 28., (kat. sz. n., Ágyban címmel)